Alla hjärtans dag

Alla Hjärtans dag - 895:-/pers
Med vårt Alla hjärtans dag-erbjudande får ni en romantisk kvalitetstid tillsammans. På rummet väntar ett glas bubbel på er. Väl nere i Relaxen väntar sedan en skönt avkopplande stund i vår IR-bastu samt fruktfat och choklad.
Vårt erbjudande med övernattning gör det enkelt att komma iväg med den du tycker om.
Res iväg, njut och skapa fina minnen!
Ingår:
- Övernattning, del i dubbelrum
- Härligt frukostbuffé
- 1 glas bubbel
- Fruktfat och choklad
- IR-bastu 50 min
Kan bokas 10/2 till och med 19/2.
Boka till behandling i vår Relaxen i samband med bokningen, så får ni 100:- rabatt på alla behandlingar som är 30min eller längre och 50:- rabatt på alla kortare behandlingar.

Exotic Palm Ritual 40min - 525:- (ord. 795:-)
En fantastisk behandling där vi fokuserar både på ditt välmående och din hud med en djupgående rygg- och nackmassage följt av en lyxig ansiktskur.
Vi använder kalla lavastenar som motverkar svullna, trötta ögon och mörka ringar runt ögonen. I ansiktskuren ingår även rengöring, exfoliering, ansiktsmassage och mask. Under tiden masken verkar får du njuta av en skön hand- & underarmsmassage. Behandlingen avslutas med dagkräm och terapeutens rekommendationer.
Erbjudande gäller fredag 10/2 till och med söndag 19/2. Köp presentkort hos oss eller boka nedan.

Helkroppsmassage 50 min - 495:- (ord. 725:-)
Njut av en djupgående klassisk massage för att mjuka upp stela och trötta muskler samt lösgöra ev. spänningar. Ingår även skalp- och handmassage samt vår härliga fotritual.
Erbjudande gäller fredag 10/2 till och med söndag 19/2. Köp presentkort hos oss eller boka nedan.